absi kontaktbiržas un izstādes

absi kontaktbiržas un izstādes notiek 4 reizes gadā

            

Bez tam regulāri tiek organizēti absi dalībnieku reģionālie pasākumi.

Intervijas un gaisotne absi kontaktbiržā 2008.gada maijā: skatīt video klipu >

Intervijas un gaisotne absi kontaktbiržā 2005.gada novembrī: skatīt video klipu >

Intervijas un gaisotne absi kontaktbiržā 2005.gada augustā: skatīt video klipu >

 

Četras reizes gadā absi dalībnieki Dānijā tiek aicināti uz kontaktbiržām (divas no tām tiek organizētas Zēlandē un divas – Jitlandē) un dalībnieku izstādēm.

Kontaktbiržā dalībniekiem iepriekš tiek noorganizētas sešas tikšanās – katra 15 minūšu garumā - ar lēmumu pieņēmējiem no konkrētiem uzņēmumiem, ar kuriem vēlaties iepazīties ar mērķi pirkt un/vai pārdot. Pēc tam tiek atklāts furšeta galds, un dalībniekiem ir iespēja turpināt iesāktās sarunas jau neformālā gaisotnē.

Izstādēs dalībnieki nelielos stendos prezentē savas preces un pakalpojumus potenciālajiem pircējiem, kuri ierodas uz iztādi kā apmeklētāji vai paši piedalās izstādē kā dalībnieki.

Abi formāti tiek izmantoti pārmaiņus.
Dalība absi kontaktbiržās un izstādēs veicina absi dalībnieku produktu noietu absi dalībnieku lokā. Bez tam uz pasākumu nereti tiek ielūgts arī kāds viesis, kas domājams palīdz uz lietām paskatīties no cita skatu punkta un ļauj gūt jaunu iedvesmu ikdienas darbiem. Mēs ar prieku varam atzīmēt, ka līdz šim mūsu pasākumus ar savu klātbūtni ir pagodinājuši tādi viesi kā rakstnieks un žurnālists Semjuels Raklins (Samuel Rachlin), Dānijas nodokļu ministrs Kristians Jensens (Kristian Jensen), Dānijas nodarbinātības ministrs Klauss Jorts Fredriksens (Claus Hjort Frederiksen), Dānijas tierslietu ministre Lēne Espersena (Lene Espersen), Dānijas ekonomikas un uzņēmējdarbības ministrs Bendts Bendtsens (Bendt Bendtsen), kā arī nu jau bijušais Dānijas premjerministrs Anders Fogs Rasmussens (Anders Fogh Rasmussen) un citi.

 

Nākamo pasākumu datumi>