KONTAKTINFORMĀCIJA

1
2
3

Lat Grand SIA

Kalnciema iela 117/119

LV-1046 Rīga

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 50003853761
Tālrunis: +371-67451903
Fakss: +371-67451903
Mob. Tālr.: +371-20013515
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.latgrand.lv
Pārdevumi:Deniss Holters
Pirkumi:Deniss Holters

Piedāvā:

  • Apdares materiāli
  • Būvmateriāli
  • AutoCad

profils

Lat Grand SIA

50% ABSI

SIA “Lat Grand” ir apvienojusi augstas klases meistarus — dekoratorus, māksliniekus, dizainerus un interjeru noformētājus.

Galvenais firmas “Lat Grand” darbības virziens ir dekoratīvie apdares darbi: Venēcijas apmetums (marmora imitācija), dekoratīvais apmetums ar dažādām faktūrām, sienu gleznojumi, mākslinieciskā telpu noformēšana, freskas un vitrāžas izmantojot Eiropā un pasaulē atdzītu rūpnīcu produkciju.

Firmas “Lat Grand” kolektīva pieredze un zināšanas gūtas daudzu gadu laikā strādājot ar augstvērtīgu profesionālo dekoratīvās apdares produkciju, radot visaugstākās kvalitātes interjera dizainu. Mūsu speciālisti ir veikuši dekoratīvās apdares darbus privātmāju un ekskluzīvu dzīvojamo apartamentu noformēšanā, kā arī daudzdzīvokļu ēku koptelpās, birojos un salonos, restorānos un viesnīcās. Mūsu kompānijai ir liela pieredze sadarbībā ar arhitektiem, dizaineriem un celtniecības kompānijām.

Ja nepieciešams, mūsu speciālisti aizbrauks pie Jums, lai sniegtu kvalificētu konsultāciju par telpas apdares materiālu un toņu izvēli.

Mēs garantējam ātri un kvalificēti izpildīt jebkuras sarežģītības dekoratīvos apdares darbus.