KONTAKTINFORMĀCIJA

a1
a2
a3

Avoiss tehnoloģijas PS

Slāvu iela 7

LV-1063 Rīga

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 40103823070
Tālrunis: +371-27242424
Mob. Tālr.: +371-26187070
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.avoice.info
Pārdevumi:Nataļja Judina
Pirkumi:Aleksejs Ignatjevs

Piedāvā:

  • Taksometri
  • Telefona zvanu pieņemšana
  • Zvanu centrs

profils

Avoiss tehnoloģijas PS

100% ABSI

Taksometru pārvadājumu uzņēmums AVOISS TAXI, kuram ir ilggadēja pieredze klientu apkalpošanā, ieņem vadošās pozīcijas Rīgā pasažieru pārvadājumu jomā. Ik gadu mēs veicam līdz pusmiljonam reisu, nogādājot klientus uz vajadzīgo vietu, tas ir tieši tikpat, cik Rīgas satiksme sodīja ar naudas sodu 2010. gadā.

AVOISS TAXI − tā ir komercsabiedrība, kas strādā lēto taksometru pārvadājumu segmentā un kas zina, ka piezvanot Tu izvēlēsies lētu braucienu ar labu servisu.

Mums ir svarīgi, kādas automašīnas tiek izmantotas klientu apkalpošanai, tāpēc mēs katru dienu kontrolējam mūsu autotransporta tehnisko stāvokli. Autoparka vairumu veido Ford Focus (vienīgā automašīna, kas ieguvusi "gada auto" titulu gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā). Pasažieru grupu pārvadājumiem mēs izmantojam mikroautobusus VW Transporter ar 8 sēdvietām.

AVOISS TAXI pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jūrmalā un Rīgas apkārtnē. Mēs neesam privātu pārvadātāju apvienība, visas automašīnas tiek vadītas centralizēti ar uzņēmuma dispečeru centra starpniecību.

Mūsu prioritāte − laba kvalitāte zemas cenas apstākļos!