KONTAKTINFORMĀCIJA

SIA Daily Print

Pārslas iela 3

LV-1002 Rīga

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 40103298667
Tālrunis: +371-20390848
Mob. Tālr.: +371-20390848
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.dailyprint.lv
Pārdevumi:Pēteris Baumanis
Pirkumi:Pēteris Baumanis

Piedāvā:

  • Iespieddarbi
  • Tipogrāfija, poligrāfijas pakalpojumi
  • Grafiskā produkcija
  • Digitālā druka
  • Grāmatu iespiestuve

profils

SIA Daily Print

50% ABSI

Mēs esam profesionāla pilna servisa drukas darbu aģentūra. Savā darbā apvienojam ātrumu, ekonomiskumu un personisku pieeju katram projektam. Piedāvājam visu veidu drukas, dizaina un maketēšanas pakalpojumus. The Daily Print vadāmies pēc principa, ka īsta izcilība rodas mērķtiecīgā ikdienas darbā. Ar vairāk kā desmit gadu pieredzi esam savas nozares profesionāļi. Labāko risinājumu atrašana ir mūsu ikdienas izaicinājums. Veiksmīgas attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem – tik pat svarīgas kā paveikto darbu augstā kvalitāte. Mūsuprāt, tieši šāds darbs nes vissaldākos augļus un lielāko gandarījumu par paveikto.
Pakalpojumi: Druka + dizains un maketēšana.
Drukas darbi prasa precizitāti katrā izpildes solī, tāpēc, sākot no maketēšanas un materiālu izvēles līdz krāsu paraugnovilkumiem un modernākajām drukas iekārtām, mēs darām visu, lai kvalitāte būtu nemainīgi augstākajā līmenī. Mūsu mērķis – labākie risinājumi, saprātīgas izmaksas un garantēta sadarbība ar nozares vadošajiem pārstāvjiem.
Pateicoties ilggadējai pieredzei, pasūtījumus spējam vadīt no klienta interešu skatpunkta. Mums rūp mūsu klienti un profesionāli paveikts darbs, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam saprotamai drukas procesu izskaidrošanai un klientu konsultēšanai visā projekta realizēšanas laikā. Mēs esam pārliecinājušies – vislabākā sadarbība ir savstarpēja uzticēšanās un cieņa.
Bezmaksas piegāde Rīgas robežās.