KONTAKTINFORMĀCIJA

KAFIJAS BANKA

Jaunā iela 12

LV-2107 Piņķi, Babīte

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 40103623863
Tālrunis: +371-27877720
Mob. Tālr.: +371-27877720
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.kafijasbanka.lv
Pārdevumi:Mārtiņš Egle
Pirkumi:Mārtiņš Egle

Piedāvā:

  • Kafija un kafijas piederumi
  • Kafijas automāti

profils

KAFIJAS BANKA

30% ABSI

Uzņēmums Kafijas Banka Latvijas tirgū darbojas kopš 2013. gada. Šo gadu laikā esam atraduši ceļu uz daudzu kafijas cienītāju sirdīm un novērtējam savu klientu uzticību un atzinību.
Esam Lietuvas uzņēmuma Kavos Bankas meitas uzņēmums. Lietuvā uzņēmumam Kavos Bankas ir lielākā un modernākā kafijas grauzdētava Baltijas valstīs, bet sakarā ar nepārtraukti augošo pieprasījumu, 2020. gadā plānots paplašināt rūpnīcas jaudu.
Mūsu moto ir “svaigi grauzdētas “ kafijas virzīšana tirgū. Tas nozīmē, ka pateicoties tam, ka grauzdējam kafiju nelielās partijās, varam piedāvāt saviem klientiem vienmēr svaigi grauzdētu kafiju no dažādām pasaules valstīm. Kafija ir mūsu kaislība un mēs regulāri dodamies uz dažādām kafijas plantācijām, slēdzam tiešos piegādes līgumus, iepērkam kafijas pupiņas pa tiešo no plantācijām.
Mūsu sortimentā ir vairāk kā 30 dažādas kafijas šķirnes, kā arī esam izstrādājuši īpašas receptūras kafijas maisījumus, ko piedāvājam espresso kafijas aparātu lietotājiem. Esam atvērti sadarbībai ar klientiem, kas vēlas izstrādāt sava zīnola kafiju, kā arī piedāvājam kafijas kapsulas, kas paredzētas lietošanai Nespresso un Dolce Gusto kafijas aparātos.
Piedāvājam:
Kafijas grauzdētava
Private label
Mono šķirnes
Kafijas maisījumi
Biroju, HORECA, privātu klientu apkalpošana
Īpašas kafijas grauzdētava