KONTAKTINFORMĀCIJA

Laviture

Mežakmeņu iela 41

LV-2118 Līči, Stopiņu novads

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 40103550911
Tālrunis: +371-29225889
Mob. Tālr.: +371-29225889
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.laviture.com
Pārdevumi:Aigars Paegle
Pirkumi:Aigars Paegle

Piedāvā:

  • Dizaina mēbeles

profils

Laviture

30% ABSI

Laviture ir uzņēmums, kas ražo dizaina mēbeles. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, kas augstā temperatūrā izkausē vulkānisko akmeni un no tiem izveido izturīgus pavedienus, lava nonāk prasmīgo meistaru rokās. Vulkāniskās lavas ceļojums tiek pārvērsts unikālā, smalkā, bet ļoti izturīgā bazalta akmens produktā.
Mēbeļu dizains tiek izstrādāts piesaistot gan jaunos, gan pieredzējošos Eiropas dizainerus un arhitektus. Ir svarīgi, lai mēbeles būtu funkcionāli ērtas, modernas un dizainiski pievilcīgas. Izmantotais materiāls ļauj mums to panākt, veidot lielas, vieglas, skaistas un izturīgas mēbeles. Pirmās mēbeles jau nevainojami kalpo vairāk kā astoņus gadus. Tās labi jūtas kā Kalifornijas un Floridas karstajās vasarās, tā arī mainīgajos NY city laika apstākļos. Arī Kanādā un gandrīz visās Eiropas valstīs.
Kvalitāte ir viena no mūsu prioritātēm. Īpašajai pīšanas tehnikai, kādā tiek radīti LAVITURE produkti, ir kaprīzas prasības – vēl nav izgudrota iekārta, kura radītu mēbeles automātiski, tādēļ tās tiek veidotas ar rokām no sākuma līdz pat beigām, pievienojot sajūtas. Meistara personiskā pieeja mēbeļu pinumu padara vienreizēju! Tas padara katru dizainu unikālu, detaļas atšķirīgas, mežģīņu rakstu – neatkārtojamu. Varam garantēt, ka jūsu iegādātais krēsls vai galds ir vienīgais uz pasaules ar unikālu un neatkārtojamu pinuma rakstu!