KONTAKTINFORMĀCIJA

Diligenta

Lēdurgas iela 3

LV-1035 Rīga

Latvija

PVN reģ. Nr.LV: 40203072037
Tālrunis: +371-29410249
Mob. Tālr.: +371-29410249
E-pasts: Redzams pēc lietotāja identifikācijas datu ievades
Website: www.margaskapnes.lv
Pārdevumi:Sergejs Vežāns
Pirkumi:Sergejs Vežāns

Piedāvā:

  • Kāpnes
  • Nojumes
  • Žogi, vārti un vārtu stabi

profils

Diligenta

30% ABSI

SIA Diligenta ir Latvijas uzņēmums, kas, izmantojot Baltijā ražotus augstvērtīgus materiālus, piedāvā augstas kvalitātes kāpnes un margas, kā arī citus interjera elementus Skandināvijas un pārējās Eiropas tirgos.
Mūsu vairāk nekā desmit gadus ilgā pieredze ļauj piedāvāt jums tieši to, kas nepieciešams, iesakot un nodrošinot ilgtspējīgākos risinājumus gan privātmājām, gan sabiedriskām celtnēm. Tieši tādēļ ar mums sadarbojas lielākās būvniecības kompānijas Latvijā, turklāt mēs nodrošinām nepieciešamās konstrukcijas arī individuāliem klientiem.
Mūsu darbā nav paviršību – mēs strādājam ar mērķi piedāvāt oriģinālus un unikālus dizaina elementus, kas piešķirs izcilību jūsu interjeram. Kāpņu margas no nerūsējošā tērauda, metāla, alumīnija vai stikla, kā arī kaltas margas. Visdažādākās konfigurācijas kāpnes, tostarp arī vītņkāpnes un moduļu kāpnes. Izturīgi mozaīkas vai skalotā betona pakāpieni. Metāla žogi, metāla un stikla nojumes. Katrs no mūsu piedāvātajiem risinājumiem ir vairākkārt pārbaudīts. Turklāt mūsu zināšanas ļauj ne tikai ražot standartizētus produktus, bet piedāvāt arī individuālus risinājumus.
Mēs nepieļaujam riskus – mēs iesakām klientiem pašus piemērotākos risinājumus. Turklāt mums ir svarīgi nodrošināt ne tikai augstu kvalitāti, bet arī ievērot termiņus. Jo mēs zinām, ka būvniecības procesā ir būtiski, lai visi materiāli būtu pieejami laikā.
Piedāvājam:
1) Margas
2) Kāpnes
3) Bezrāmja stikla starpsienas
4) Nojumes
5) Metāla žogus